FOTO/ Kush i mungon Keisit?!

FOTO/ Kush i mungon Keisit?!

10:31, 16/11/2019

Jeta private e Stresit vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çdo e re nga reperi përbën kuriozitet për publikun.

 Pak muaj pas ndarjes nga Keisi, Stresi deklaroi se po kërkon rikthimin dhe la të kuptohej se dasma mund të bëhet.

Megjithatë, pak ditë pas deklaratës së tij  u publikua një video, teksa reperi puthte në faqe një vajzë në një club.

Image

 Keisi gjithashtu duket se po i dërgon mesazhe me nënkuptim reperit.

Sot ajo ka postuar në Instastory disa video ku shfaqet duke përkëdhelur një qen dhe shkruan se i mungon.

Këto video janë bërë gjatë kohës kur ajo ishte e lidhur me Stresin pasi ky është qeni i reperit.

'Më mungon djalosh i bukur dashuri si kjo' shkruan Keisi krahas videos. 

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco