FOTO/ Nuk do ta besoni sa i kushton vetëm manikyri Rita Orës në një dalje në publik

FOTO/ Nuk do ta besoni sa i kushton vetëm manikyri Rita Orës në një dalje në publik

09:19, 16/11/2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora, është gjithë kohën në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën.  

Ajo shpenzon shuma të mëdha parash edhe në gjërat më elementare të pamjes, siç janë thonjtë.

Vetëm gjatë një eventi Rita ka shpenzuar 70 mijë dollarë për manikyrin. 

Manikyri saj ishte punuar me merimanga me diamantë dhe fjongo të kuqe me rubin,  duke iu përshtatur fustanit të kuq glamuroz që ajo kishte veshur në këtë mbrëmje.

Prandaj, jo më kotë ylli i hitit ‘Ritual’ konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco