‘Ku i gjete lekët për filmin’ Bes Kallaku flet hapur në emision

‘Ku i gjete lekët për filmin’ Bes Kallaku flet hapur në emision

08:40, 16/11/2019

 Me datë 20 Nëntor në kinema do të transmetohet filmi i Bes Kallakut, i titulluar ‘Falco’.

Aktori i mirënjohur i humorit, ka punuar rreth dy vite e gjysmë për këtë film dhe në të luajnë përsonazhe shumë të njohur nga showbizi.

Dhe ditën e djeshme aktoi i humorit ishte i thirrur në emsionin e mbadites ‘Rudina’ për të folur për projektin e tij më të ri.

I pyetur drejtpërdrejtë nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuar financiarisht për prodhimin e filmit.

 ‘Si ja dole të grumbullosh para’ ishte pyetja që moderatorja i drejtoi Bes Kallakut.’

'Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Kam punuar me klering. Unë xhiroja aty dhe na jepnin drekën. Ishte thjesht shaka u shpreh më pas aktori por me të vërtetë ka qënë pjesa më e vështirë’ duke e mbylllur me një falenderim për të gjithë ata që e kanë ndihmuar për të realizuar filmin Besi.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco