Ja shuma marramendëse që Rita Ora ka shpenzuar për manikyr

Ja shuma marramendëse që Rita Ora ka shpenzuar për manikyr

22:39, 15/11/2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora është pikasur ngahera për paraqitjen e saj ekstravagante. Mirëpo, askush nuk e dinte deri më tani se Ora renditet në mesin e atyre yjeve botërore që shpenzojnë shuma marramendëse për dizajnimin e thonjve.

Në eventin MTV Video Music Awards 2014, Rita mësohet se ka harxhuar plot 70 mijë dollarë për manikyr, të shoqëruar asokohe me merimanga me diamante dhe fjongo të kuqe me rubin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco