Mami i Rita Orës vazhdon me FOTOT seksi

Mami i Rita Orës vazhdon me FOTOT seksi

21:37, 15/11/2019

Nëna e Rita Orës është goxha aktive në rrjetet sociale dhe është mjaft e komentuar për dukjen e saj.

Nëna e yllit kosovar të muzikës botërore, Rita Ora shfaqet përherë sharamante dhe atraktive dhe e tillë ishte edhe në paraqitjen e radhës.

E veshur e tëra në të bardha në një fustan të gjatë të kombinuar me çizme me të njëjtën ngjyrë, Vera dukej për mrekulli.

Ndryshëm, Vera ishte prezentë së bashku me Ritën në mbrëmjen humanitare të organizuar nga Princ William.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco