Edhe një zhveshje e Vildanes, “shokon” me bukurinë e saj

Edhe një zhveshje e Vildanes, “shokon” me bukurinë e saj

18:59, 15/11/2019
A+ Aa A-

Fotomodelja Vildane Zeneli ka bërë provokimin e radhës në rrjetet sociale

Ajo ka postuar një fotografi ku duket tërësisht e zhveshur por ka vetëm një mbulesë të tejdukshme në trupin e saj.

Image

“Kur besimi është shumë i fortë, njerëzit shokohen”, ka shkruar Vildania poshtë fotografisë së saj.

Image

Fotomodelja është aktivizuar më shumë këtë fundvit ku edhe ka realizuar disa fotosesione interesante dhe tepër seksi./Express

ImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco