FOTO/ Ja pse kjo këngëtare u shfaq topless në tapetin e kuq

FOTO/ Ja pse kjo këngëtare u shfaq topless në tapetin e kuq

15:23, 15/11/2019

Këngëtarja kiliane Mon Laferte habiti të gjithë me paraqitjen e saj topless në ndarjen e çmimeve Grammys Latin.

36 vjeçarja ekspozi gjoksin e saj të zhveshur në shenje proteste për brulatitetin e policisë ndaj civilëve në protestat e fundit në Kili.

Ndërsa parakaloi në tapetine kuq ajo hapi gjaketën e saj të zezë dhe zbuloi gjoksin ku kishte të shkruar: Në Kili të torturojnë, përdhunojnë dhe të vrasin’.

Gjithashtu këngëtarja mori dhe çmimin për albumin më të mirë dhe këtë çmimin ja dedikoj vendit të saj.

"Dua të falënderoj kolegët e mi ... dhe veçanërisht publikun, njerëzit, ndjekësit që janë atje, pa ju asgjë nuk mund të ndodhte," tha ajo gjatë fjalimit të saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco