Belinda Dragoti dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë dhe sjellin një super FOTO

Belinda Dragoti dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë dhe sjellin një super FOTO

13:48, 15/11/2019

Belinda Dragoti ishte velina e cila zëvëndësoi Kejvina Kthellën në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Dy ish velinat kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdhënie të mirë midis tyre.

E së fundmi ato kanë publikuar një foto ku shfaqen së bashku.

Bukuria dhe sensualiteti i tyre ka lënë pa frymë ndjekësit e tyre gjë e cila vihet re dhe në pëlqimet që ka marrë fotoja në pak minuta.

View this post on Instagram

@belindadragoti ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco