Euroro2020/ Nuk përmbahen motrat e CR7, ja çfarë shkruajnë për vëllanë tyre

Euroro2020/ Nuk përmbahen motrat e CR7, ja çfarë shkruajnë për vëllanë tyre

11:51, 15/11/2019

Pas ndeshjes së djeshme askush nuk ka më dyshime për gjendjen fizike të Cristiano Ronaldo.

Kampioni potugez i’u përgjigj në fushë polemikave duke i dhuruar skuadrës të tij një fitore të thellë 6-0 ndaj Lituanisë.

Kampioni i Juves në Instagram festoi të tre pikët në këtë mënyrë:

"Një ekip i mirë fiton, ne jemi një hap larg kualifikimit".

Po nuk ishte vetëm Cristiano që festoi për ndeshjen, bashkë me të festuan dhe motrat e tij.

Motra e tij Katia nuk e fshehu entuziazmin e saj për spektaklin që dhuroi ditën e djeshmë vëllai i saj.

Ajo publikoi një foto të Cr7 ku shkroi: ‘Nuk bëhet shaka me të’ duke e shoqëruar më pas me fjalët ‘Krenaria e motrës’.

Ndërsa motra tjetër e tij Elma shkoi dhe më larg ajo shkroi : Zoti nuk dështon ' e ndjekur disa minuta më vonë nga një polemikë: "A je mirë, tani?".

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco