FOTO/ Rezart Veleshnja zbulon se kush ja nxiu syrin: Na ka zgërdhi në dru...

FOTO/ Rezart Veleshnja zbulon se kush ja nxiu syrin: Na ka zgërdhi në dru...

11:13, 15/11/2019

Aktori i njohur Rezart Veleshnja ditën e djeshme publikoi një video ku shfaqej me syrin e nxirë.

Syri i majtë i Rezartit ishte i nxirë në videot e publikuara dhe aktori nuk mundohet që ta fshehë teska pozon me Luanën.

Ai nuk tregoi ditën e djeshme nëse kjo ishte pjesë e ndonjë numri të ri në emision këtë të shtunë, apo i ka ndodhur diçka.

Ndërsa sot ai ka publikuar një foto ku shfaqet me Luanën dhe Florin i cili dhe ky i fundit ka të njëtën nxirje si Veleshnja.

Aktori shkroi sipër fotos me humor: Na ka zgërdhi në dru Luana

Siç dhe duket nxirja e syrit të aktorit do të jetë pjese e lojës të emisionit 'Shiko kush luan’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco