FOTO/ Çifti i njohur i showbizit konfirmon lidhjen

FOTO/ Çifti i njohur i showbizit konfirmon lidhjen

10:48, 15/11/2019

Ata kanë vetëm 3 javë që kanë nisur të dalin intensivisht së bashku dhe duket se kanë vendosur t’i çojnë gjërat në një tjetër stad.

Pete Davidson dhe Kaia Gerber kanë dalë për dore në publik, duke i lënë të gjithëve të kuptojnë se mes tyre ka nisur një romancë.

Image

Çifti po dilte nga një dyqan në NewYork dhe nuk i lëshuan për asnjë moment duart nga njëri-tjetri, ndërkohë që dukeshin shumë të afërt teksa bisedonin e qeshnin.

Ata janë parë kudo në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe 18-vjeçarja i është gjendur pranë Pete-s për ta mbështetur në punët e tij.

Më herët, 25-vjeçari ishte i fejuar me këngëtaren Ariana Grande, ndërsa pas ndarjes u përfol për disa romanca të shkurtra me vajza të njohura të shoëbiz-it.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco