FOTO/ Modelja e Playboy ndez Instagramin publikon imazhe pothuajse nudo

FOTO/ Modelja e Playboy ndez Instagramin publikon imazhe pothuajse nudo

09:37, 15/11/2019

Modelja kanadeze Khloe Terae është një ndër modelet më të përfolura për shkak të fotove të saj provokuese që publikon në Instagram.

Ajo ndiqet nga 2 milion ndjekës dhe është shumë aktive në Instagram.

E së fundmi ajo ka publikuar foto që në pak minuta morën me mijëra pëlqime.

Modleja me famë botërore ka pozuar thuajse nudo, pasi, vetëm në pjesën e poshtme ishte me të brendshme, por, në pjesën lartë, ishte pa asgjë fare.

Image

Kujtojmë se ajo është bërë imazhi i disa markave të njohura ndërkombëtare.

ImageImageImage

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco