Kylie Jenner provokon keq me bikini

Kylie Jenner provokon keq me bikini

23:49, 14/11/2019

Kylie Jenner kujdeset që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e arrin me sukses.

Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi e veshur vetëm me bikini.

22 vjeçarja tregoj linjat e saj ‘bombastike’ teksa dukej provokuese duke kapur  me dorë gjoksin e saj.

Kylie është nënë e një vajze, ndërsa pak kohë më parë i dha fund lidhjes me reperin, Travis Scott.

View this post on Instagram

happy place.

A post shared by Kylie ♥? (@kyliejenner) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco