Kur Dafina vishet me ‘alumin’, por duket seksi

Kur Dafina vishet me ‘alumin’, por duket seksi

23:33, 14/11/2019

Thuajse gjithmonë ka qenë e komentuar për pamjen e saj.

Këngëtarja Dafina Zeqiri në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një veshje paksa të çuditshme, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, bukuroshja vërehet se ka veshur një kostum që ngjanë me folie alumini.

Si do që të jetë, edhe kështu, Dafina duket me plot stil dhe e bukur si çdoherë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco