Capital T po largohet nga rrjetet sociale, ja pse

Capital T po largohet nga rrjetet sociale, ja pse

23:16, 14/11/2019

Çdoherë ka qenë aktiv në rrjetet sociale.

Por, së fundmi Capital T do bëj një pushim në këto rrjete, e kjo për një arsye, shkruan Syri Kosova.

Reperi i famshëm shqiptar njoftoi ndjekësit e tij në Instagram se këto ditë do të jetë në xhirime të klipit të ri.

“Kërkoj falje që skom qasje në asnjë mjet komunikimi këto ditë, sepse do jem në xhirime për projektin e radhës. Kangën pe dini cilën. Shihemi së shpejti”, ka shkruar artisti teksa ka publikuar një fotografi në aeroplan.

Kënga e tij e re veç është shpërndarë në internet dhe tashmë fansat mezi po presin ta dëgjojnë të plotë dhe me videoklip.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco