FOTO/ Çfarë po shikon Tayna?

FOTO/ Çfarë po shikon Tayna?

22:57, 14/11/2019

Reperja Tayna është në Stamboll ku po shijon pushimet e saj dhe këngëtarja ka një mesazh për të gjithë ata të cilët po e përcjellin atë.

Derisa ajo dje ishte parë përballë një qendre tregtare ku janë firmat e mëdha të modës në Stamboll të Turqisë, sot ajo është parë në një shëtitje në detin ngushticën e Bosforit.

E derisa ka shijuar pamjen e bukur të Stambollit, bukuroshja dhe reperja ka pasur edhe një status interesant me ironi.

“Tu pa punt e tjerëve”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Tu pa punt e tjerve????

A post shared by Tayna (@tayna) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco