Gratë më narciste të zodiakut i përkasin njërës nga këto dy shenja

Gratë më narciste të zodiakut i përkasin njërës nga këto dy shenja

21:46, 14/11/2019

2 gratë më narciste të zodiakut: janë tërheqëse, atraktive, por mund të jenë shumë të rrezikshme! E dimë shumë mirë që një person narcist shfaq një admirim dhe interes të terpruar për veten. Sipas astrologjisë, gratë më narciste të zodiakut u përkasin këtyre dy shenjave:

Demi

Gruaja e demit nuk para qëndron shumë larg telasheve, nuk ka shumë takt dhe është në gjendje të bëjë gjithçka për të arritur objektivat e saj. Gratë e kësaj shenje besojnë vërtet se meritojnë më shumë se të tjerat dhe kjo bindje e tyre u lejon që shkojnë larg në jetë sepse tërheqin rreth vetes fatin, suksesin dhe pasurinë vetëm duke besuar se e meritojnë!

Por mbi të gjitha ndihen të autorizuara të gënjejnë, mashtrojnë e manipulojnë të tjerët për të marrë atë që duan. Arrijnë të bëjnë për vete shumë meshkuj, por nuk krijojnë dot empati, prandaj njihen si narciste.

Virgjëresha

Gratë e Virgjëreshës ndihen të lumtura kur i shohin të tjerët të lumtur, por ama nuk duhet të ndihen më të lumtur se ato! Nuk ndihen kurrë të kënaqura nga vëmendja që marrin dhe gjithmonë do të gjejnë diçka të gabuar tek të tjerët.

Gratë e kësaj shenje janë shumë të vëmendshme ndaj detajeve, por shumë herë u kushtojnë rëndësi detajeve të gabuara. Është shumë e lehtë t'i zemërosh ato sepse ndihen të pasigurta. I bëjnë njerëzit të ndihen sikur po ecin mbi guaska vezësh.

Janë gra shumë tërheqëse dhe shumë sociale, por edhe shumë kokëforta. Nuk ndryshojnë kurrë ide dhe nuk i marrin parasysh këndvështrimet e të tjerëve. Iu pëlqen të gjykojnë në vend që të dëgjojnë dhe kuptojnë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco