Ia djeg rrobat në rrugë, del trajleri i klipit të ri të Adelinës

Ia djeg rrobat në rrugë, del trajleri i klipit të ri të Adelinës

18:49, 14/11/2019
Po vjen me projekt të ri muzikor.
Adelina Berisha, këngëtarja kosovare, në Instagram ka hedhur trajlerin e këngës së saj të re, shkruan Syri Kosova.
Për pak sekonda sa shihet, vërehet se këngëtarja do ia djeg dikujt rrobat në rrugë, gjë kjo e cila padyshim që do jetë në përshtatje me tekstin e këngës.
Se çka dhe kur do na vjen Adelina me këngë të re, presim të shohim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco