FOTO/ Rita Ora takohet me princin William, shqiptares i shndrisin sytë...

FOTO/ Rita Ora takohet me princin William, shqiptares i shndrisin sytë...

16:26, 14/11/2019

Princi William dhe Rita Ora kanë qenë pjesë e përvjetorit të 50-të të galasë humanitare të mbajtur mbrëmjen e djeshme (13 nëntor). Ata janë takuar shumë miqësisht me njëri-tjetrin, ku ai e ka puthur në faqe.

Duka i Cambridge, është njëri prej personave që ka marrë pjesë më së shumti në këtë organizatë bamirëse, e cila ndihmon të rinjtë për t’u edukuar, trajnuar dhe punësuar.

Në mbrëmjen gala kanë marrë pjesë edhe princesha Beatrice, prezantuesja Claudia Winkleman dhe anëtarja e jurisë të “Strictly”, Shirley Ballas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco