Janë 3 femrat më s*ksi të showbiz-it shqiptar sipas Robert Berishës

Janë 3 femrat më s*ksi të showbiz-it shqiptar sipas Robert Berishës

14:51, 14/11/2019

Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në një intervistë për “Glamour Zone”, ku habiti me deklaratat e tij lidhur me ndarjen nga Nora Istrefi dhe marrëdhënien që ka tani me mamanë e vajzës së tij.

Roberti tregoi se ka ende një portë të hapur për t’u ribashkuar me Norën, duke treguar se herë pas here ata qëndrojnë edhe bashkë, duke qenë se jetojnë afër dhe i gjenden pranë vogëlushes Renee.

I pyetur nga moderatorja se cilat janë 3 femrat më seksi të showbiz-it shqiptar, duke përjashtuar emrin e Nora Istrefit, Roberti zgjodhi 3 emra:

“Elvana Gjata, Era Istrefi dhe Tayna.”

Më tej, Roberti shtoi se emrin e Erës duhet ta kishte përmendur të parin, por preferoi të mos gjykohej se “po mban me hatër”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco