FOTO/ Stërmbesa e Skëndërbeut si rrallëherë me bikini zbulon tatuazhin shumë pranë vendit intim

FOTO/ Stërmbesa e Skëndërbeut si rrallëherë me bikini zbulon tatuazhin shumë pranë vendit intim

14:19, 14/11/2019
A+ Aa A-

Sophie Castrioti  është stërmbesa e e heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeu dhe ka tërhequr gjithmonë vëmëndjen me pamjen e saj.

Siç dhe dihet Sophie dhe familja e saj janë larguar prej vitesh nga Shqipëria.

Gjithashtu Sophie është shumë aktive në rrjetin sociale Instagram ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Image

Dhe nisur nga fotot që publikon së fundmi Sophie ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me format e saja trupore.

Image

Por jo vetëm format kanë marë vëmëndje por edhe tatuazhi i zbuluar shumë pranë vendit intim.

Postimi ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave duke mbledhur mbi 1 milionë reagime.

Image

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco