FOTO/ Morata xheloz i çmendur, ja çfarë i bën gruas së tij

FOTO/ Morata xheloz i çmendur, ja çfarë i bën gruas së tij

13:57, 14/11/2019

Të martuar prej dy vitesh në mediat sociale ato janë portreti i dashurisë. 

Të ndjekur nga miliona ndjekës ata e tregojnë jetën e tyre pa filtra.

Po në jetën reale a sillen në të njëjtën mënyrë Alice Campello dhe Alvaro Morata?

E në lidhje me këtë pyetje, sulmuesi i Atletico Madridit gjatë intervistës së tij për një radio spanjolle është shprehur se ai është shumë xheloz.

‘Jam shumë xheloz.Unë jam i vetëdijshëm që jam martuar me gruan më të bukur dhe më të mirë në botë, por kur dikush i shkruan asaj në privat në Instagram madje dhe njërëzit që janë pjese e rrethit tim u përgjigjem unë drejpërsëdrejti.

'Më pas vazhdon sërish Morata ato thonë se kishin shkruar gabim pasi e kishin ngatërruar me një person tjetër me pak fjalë shpikin një justifikim dhe e gjitha mbaron këtu’ është shprehur sulmuesi i Atletico Madritdit.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco