FOTO/ Tifozja s*ksi e Juves bëhet e njohur në rrjete sociale, ja arsyeja

FOTO/ Tifozja s*ksi e Juves bëhet e njohur në rrjete sociale, ja arsyeja

13:13, 14/11/2019

Emri i saj është Francesca Taje dhe është 21 vjeç.

Francesca është tifoze e zjarrtë e ekipit Juventues.

Kjo tifoze seksi e këtij ekipi nuk kaloi pa vënë re në televizon gjatë ndjeshës ndërmjet ekipit të saj të zemrës Juventusit dhe Milanit.

Franceska teksa ishte prezente në stadium ajo është fiksuar nga kamerat e Sky.

Më pas imazhi i saj u bë shumë e njohur në rrjete sociale.

Imazhi i shpërndarë në rrjete sociale i Franceskës ka bërë që pa kaluar shumë ditë ndjekësit e saj nga 7000 të bëhen 50.000.

Më poshtë ju ftojmë të shfletoni galerin e fotove seksi të Franceskës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco