Hygerta Sako në një lidhje? Moderatorja sportive përgjigjet për herë të parë

Hygerta Sako në një lidhje? Moderatorja sportive përgjigjet për herë të parë

10:54, 14/11/2019

Një muaj më parë moderatorja e njohur e sportit Hygerta Sako ndau me të gjithë ndjekësit e saj me një status të publikaur në llogarinë e saj në Facebook.

Përmes këtij postimi modertorja deklaroi se është në një lidhje.

Image

Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë për personin që i ka rrëmbyer zemrën, por  lajmin e  pritën mirë të gjithë miqtë e saj.

E së fundmi moderatorja ishte e ftuar  në emisionin ‘Glamur Zone’  .

Hygerta u pyet gjithashtu dhe nga gazetarja në lidhje me statusin e publikuar.  

Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte duke konfirmuar lidhjen e saj të fshehtë që për asnjë moment nuk e kundërshtoi. oranews

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco