KUJDES nga këto shenja HOROSKOPI, do t'ua thyejnë zemrën copë e çikë

KUJDES nga këto shenja HOROSKOPI, do t'ua thyejnë zemrën copë e çikë

23:10, 13/11/2019

TĂ« gjithĂ«ve na ka ndodhur qĂ« nĂ« njĂ« moment tĂ« caktuar tĂ« na kenĂ« thyer zemrĂ«n, edhe pse kjo Ă«shtĂ« gjĂ«ja e fundit qĂ« do tĂ« dĂ«shironim pĂ«r veten. MegjithatĂ« kur ndodh priremi t’i lĂ«mĂ« fajin vetes, ndĂ«rkohĂ« qĂ« ndonjĂ«herĂ« faji nuk varet as nga personi tjetĂ«r,por shenja e tij e horoskopit. MĂ« poshtĂ« do t’ju zbulojmĂ« se si arrini t’u thyeni zemrĂ«n tĂ« tjerĂ«ve nĂ« bazĂ« tĂ« shenjĂ«s sĂ« horoskopit.

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit nuk dinë të krijojnë marrëdhënie afatgjata. Në fillim e bëni partnerin të ndihet në qiellin e shtatë, ndërsa më vonë i thyeni zemrën duke i dhënë fund lidhjes pa asnjë shpjegim.

Demi: NĂ«se Dashit i mungon dĂ«shira pĂ«r ta çuar njĂ« lidhje deri nĂ« fund, Demi ka frikĂ« tĂ« hedhĂ« hapin e parĂ«. Sa zemra keni thyer nga kjo frikĂ« e brendshme pĂ«r t’i shprehur dikujt se e pĂ«lqeni apo se doni diçka mĂ« shumĂ« me tĂ«.

Binjakët: Binjakët janë shenja më e paparashikueshme e horoskopit, dhe po, pikërisht kjo pavendosmëri emocionale dëmton marrëdhënien tuaj. Një ditë jeni pasionantë dhe të dashur, kurse ditën tjetër jeni të ftohtë dhe të largët.

Gaforrja: Për Gaforren është shumë e rëndësishme që para se të nisë një lidhje, të ketë bekimin e familjes dhe miqve. Nëse ata nuk e pëlqejnë partnerin, partneren tuaj ju i jepni fund lidhje duke thyer zemrën e njeriut të dashur.

Luani: PĂ«r njĂ« Luan Ă«shtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme qĂ« tĂ« jetĂ« gjithmonĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes dhe tĂ« plotĂ«soni nevojat e tij para tĂ« partnerit. PĂ«r aq kohĂ« sa ky i fundit e bĂ«n kĂ«tĂ« gjĂ« jeni nĂ« rregull, nĂ« momentin qĂ« s’ju kushton kohĂ« e hidhni tutje si leckĂ«.

VirgjĂ«resha: Pas BinjakĂ«ve, VirgjĂ«resha Ă«shtĂ« e dyta nĂ« listĂ« qĂ« nuk arrin tĂ« vendosĂ« kurrĂ«. Ju pĂ«lqen t’i stĂ«rholloni gjĂ«rat aq shumĂ« sa partneri tĂ« humbasĂ« durimin dhe dĂ«shirĂ«n pĂ«r t’ju ardhur nga pas. Ndoshta nuk e bĂ«ni me qĂ«llim, por kjo sjellje i thyen zemrĂ«n atij.

Peshorja:Të lindurit në këtë shenjë shquhen për aftësitë e mira komunikuese, por e keni menduar ndonjëherë se ky virtyt mund t'i thyejë zemrën partnerit? Duke dashur të vendosni veten mbi gjithçka ju lëndoni egon e tij dhe në momentin që nuk arrin të ndjekë ritmin tuaj, e hidhni tutje pa u menduar dy herë.

Akrepi: Akrepi përpiqet shumë të bëjë dikë për vete dhe në momentin që i fiton zemrën, e quan misionin e tij të mbaruar. Nuk ka durim t'i shijojë gjërat pak nga pak dhe e konsumon lidhjen brenda pak ditësh.

Shigjetari: Të lindurit në këtë shenjë shquhen për shpirtin e tyre aventuresk dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as në raportet personale. Jeni më shumë të orientuar për "one night stand", por seksi nuk është gjithçka në jetë.

Bricjapi: ËshtĂ« e vĂ«shtirĂ« t'i fitosh zemrĂ«n njĂ« Bricjapi pasi pĂ«r tĂ« karriera Ă«shtĂ« mbi ndjenjat, por nĂ« momentin qĂ« dashurohet e humb toruan pas jush. Jeni me fat, njĂ« Bricjap nuk do t'ua thyente kurrĂ« zemrĂ«n, por mos e vini pĂ«rballĂ« zgjedhjeve tĂ« vĂ«shtira si karriera dhe dashuria, pasi nuk i dihet kurrĂ« si mund tĂ« shkojĂ«.

Ujori: Ujori i thyen zemrën partnerit për një motiv të pabesueshëm, mungesa e stimujve intelektualë. Të lindurit në këtë shenjë u pëlqen të kenë në krahë partnerë inteligjentë dhe njohës të librit e artit, dhe kur kjo gjë nuk u kthehet ata u thyejnë zemrën.

Peshqit: Peshqit janë shumë të ndjeshëm, por kjo nuk do të thotë se nuk thyejnë zemra. Dhe kjo ndodh pasi vini në peshore ndjenjat tuaja me ato të partnerit, partneres dhe mendoni se askush nuk do t'ju dojë ashtu siç ëndërroni ju./Living

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco