Rihanna u kërkon falje gjithë njerëzve të saj të afërt: Ky vit ka qenë shumë i vështirë për mua

Rihanna u kërkon falje gjithë njerëzve të saj të afërt: Ky vit ka qenë shumë i vështirë për mua

22:40, 13/11/2019

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, u ka kërkuar falje ndjekësve të saj.

Në këtë foto, Rihanna tha se ky vit ka qenë shumë dominues për të dhe nuk ka pasur kohë thuajse për asgjë, madje, as për familjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Më pas, RiRi dha lajmin e mirë.

Ajo po punon në një projekt muzikor që pritet të lançohet shumë shpejt.

Fjala është për këngën që do ta quaj “Balance”, por, nuk tregoi se kur do ta publikojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco