FOTO/ Seksbomba del siç e ka bërë nëna

FOTO/ Seksbomba del siç e ka bërë nëna

22:11, 13/11/2019

CJSParxx u ka dhënë më shumë arsye njerëzve që ta ndjekin në rrjetet sociale.

Kjo se, së fundmi modelja bukuroshe është shfaqur totalisht e zhveshur, shkruan Syri Kosova.

Ajo sipër veshi një bluzë në formë rrjete dhe ishte aq transparente saqë iu pa krejt gjoksi.

Edhe forma si pozoi, nuk i lë fort vend imagjinatës.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco