Tayna kaq seksi edhe kur del në rrugë

Tayna kaq seksi edhe kur del në rrugë

21:59, 13/11/2019

Ndjekësit i mahnitë në rrjetet sociale.

Madje, reperja Tayna këtë gjë e bën edhe kur shkon në koncerte, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, së fundmi, në Instagram, ajo ka hedhur një video ku shihet se ishte bërë gati të dal në rrugë.

E veshur me shumë stil, reperja ‘harroi’ gjoksin jashtë dhe duket shumë seksi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco