Nga operacionet dhe parruke, këngëtarja shqiptare ndryshon tërësisht në setin e ditëlindjes

Nga operacionet dhe parruke, këngëtarja shqiptare ndryshon tërësisht në setin e ditëlindjes

20:45, 13/11/2019

Ajo ka festuar ditëlindjen.

Me këtë rast, këngëtarja Anna Kabashi ka realizuar edhe një set të fotografive, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, ajo se çka bie në sy në këtë set, është ndryshimi i këngëtares.

Me paruke e operacione plastike në fytyrë, kjo “Anë” nuk ngjanë fare me Anën e viteve mëhershme.

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco