Elvana në studio për këngën e re

Elvana në studio për këngën e re

19:08, 13/11/2019
Ka shkuar në një studio muzikore në Gjermani.
E nga atje, Elvana Gjata në Instagram ka hedhur dy video ku shihet se po regjistronte këngën e re, shkruan Syri Kosova.
Videove, ajo ia la një shkrim “Mama” që pretendohet të jetë titulli i këngës.
Se çka dhe kur do na sjell këngëtarja bukuroshe, presim të shohim.
View this post on Instagram

Mama???? ????????????????

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Amerikani13/11/2019 22:23

Mallkim deri ne koce per ty mashtues qe nuk e botove komentin per kurvat qe shkedhehen me kriminele e bejne kenge te reja per artin. A eshte ky art me gjak mitrash te qelbura?!

Amerikani13/11/2019 20:30

Shkerdhehen me kriminele dhe bejne kenge te re. As fija nuk mundet me ia largu eren e gjakut

Shto koment

Denonco