Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në FOTON  e fundit

Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në FOTON e fundit

15:50, 13/11/2019

Disa prej personazheve publike të ekranit shqiptar kanë pranuar ndryshimet nga ndërhyrjet kirurgjikale, ndërsa të tjerat janë justifikuar me ndryshimet e ardhura nga mosha.

Dhe një nga ato është dhe këngëtarja e njohur Genta Ismajli e cila pranoi në një intervistë televizive se ajo i është nënshtruar bisturisë për zvogëlimin e gjoksit dhe pas ndërhyrjes ndihet shumë mirë me trupin e saj.

Por  në foton e fundit të pulbikuar nga ajo në Instagram këngëtarja shfaqet shumë ndryshme dhe në fytyrë nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Fotoshop, operacione plastike nuk mund të themi.

Por një gjë  mund të themi që këngëtarja duket shumë bukur  me ndryshim e saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Classy is the original black.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco