FOTO/ Çagatay Ulusoy shokoi fansat me daljen e tij të fundit, zbulohet arsyeja e këtij transformimi

FOTO/ Çagatay Ulusoy shokoi fansat me daljen e tij të fundit, zbulohet arsyeja e këtij transformimi

14:09, 13/11/2019
A+ Aa A-

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur, i cili me rolin e tij si ‘Baris’ në filmin “Delibal”, apo ‘Sarp’ në serialin “I Infiltruari” rrëmbeu zemrat e çdo shikuesi.

Nga ajo periudhë karriera e tij është vetëm në ngritje dhe së fundmi aktori i ka hapur derën  suksesit botëror. 

Mirëpo së fundmi është publikuar një foto e tij ku ai shihet tërësisht i transformuar.

Image

Kur fansat e aktorit panë këtë ndryshim të tij ato u shokuan.

Por ky ndryshim i aktorit vjen pasi ai do të luaj rolin e mundësit më të famshëm në Turqi Koca Yusuf.

Image

Koca Yusuf jetoi në vitet 1857-1898.

Fama Koca Yusuf kaloi kufijt turk mbërriti në Eropë dhe më pas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco