FOTO/ Nuk do ta besoni me çfarë makine kryen punët e përditshme Arnold  Schwarzenegger

FOTO/ Nuk do ta besoni me çfarë makine kryen punët e përditshme Arnold Schwarzenegger

12:44, 13/11/2019

Veprimet e përditshme që kryen Arnold Schwarzengger të duken si një mision shërbimi i armatosur.

Kjo për faktin se aktori i kryen ato me makinën e tij SUV Brentwood Country Mart që të jepen përshtypjen e një tanku.

Ylli i ‘Terminatorit’ është parë së fundmi teksa hypte në makinë e tij Pinzgauer për ty kthyer në banesën e tij.

Çmimi i kësaj makine filllon nga 18,000 dollarë deri në 70,000 dollarë në varësi të llojit.

Aktori është i njohur si koleksionist makinash pasi ai ka në posedim lloje të ndryshme duke nisur që nga ‘Hummers’ dhe deri tek M47 Patton, Mercedes-Benz Unimog dhe një Ex-Navy Dodge M37.

ImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco