FOTO/ Anxhelina Hadergjonaj del pa sutjena

FOTO/ Anxhelina Hadergjonaj del pa sutjena

22:54, 12/11/2019
A+ Aa A-

Anxhelina Hadërgjonaj nuk ka veshur fare reçipeta.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, nuk po i ndalon pozat provokative.

Ajo nëpërmjet Instagramit me ndjekësit po ndan imazhe nga më të ndryshmet e në shumicën prej tyre duket provokative.

Së fundmi ka pozuar me një fustan bojë qielli i cili i ka zbuluar se nuk ka veshur fare reçipeta. Anxhelina e ka treguar gjoksin.

Këngëtarja po jeton dhe vepron jashtë vendit tash e një kohë të gjatë dhe atje po synon tregun ndërkombëtar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco