Po Anxhelinës ku i mbeti gjoksi?

Po Anxhelinës ku i mbeti gjoksi?

19:01, 12/11/2019

Anxhelina Hadërgjonaj njihet për format trupore.

Madje, këngëtarja bukuroshe shpesh ka treguar sa seksi është, duke ekspozuar hiret trupore përmes fotografive të hedhura në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Por, së fundmi, ajo na befasoi me një imazh.

Ndoshta pse u fotografua nga lartë, Anxhelina dukej sikur të mos e kishte më atë gjoksin bombastik që ka.

Si do që të jetë, ajo po duket seksi dhe mjaft në formë.

View this post on Instagram

Angel Energy ????????

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco