‘Mbulohet’ Dua Lipa, ja cila është arsyeja

‘Mbulohet’ Dua Lipa, ja cila është arsyeja

17:13, 12/11/2019

Ka shkuar në Indi.

Atje, Dua Lipa ka vizituar pikat më të rëndësishme turistike, shkruan Syri Kosova.

E në imazhin e parë që e hodhi në Instagram, këngëtarja shqiptare është mbuluar me një shami të kaltër.

Dua vizitoi edhe detin dhe edhe aty ishte e veshur e tëra.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco