Modelja shqiptare, që po kërkohet me të madhe nga Parisi

Modelja shqiptare, që po kërkohet me të madhe nga Parisi

16:25, 12/11/2019

Ajo quhet Ajshe Berisha dhe është modele kosovare.

E njohur për bukurinë e saj, stilin unik dhe formën se si pozon, bukuroshja 22 vjeçare ka bërë që të zgjojë interesim në fushën e modës në Francë, aty ku jeton, shkruan Syri Kosova.

Ajo tashmë ka hyrë në fushën e marketingut, pasi e kemi parë në disa reklama të markave të ndryshme.

Ashja do vazhdojë me punën e saj akoma, por, njihuni me detajet që e bëjnë atë të jetë e veçantë.

View this post on Instagram

Sunday mood

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

View this post on Instagram

« Chacun son étoile »

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

View this post on Instagram

So colorfull these time

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

View this post on Instagram

Zoom

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

View this post on Instagram

Mood

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

View this post on Instagram

Gold & Shell

A post shared by AJSHE (aï•shé) (@highishe) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco