VIDEO/ Shikoni sa është rritur vajza e Stines

VIDEO/ Shikoni sa është rritur vajza e Stines

13:01, 12/11/2019

Këngëtari i njohur Stine shpesh herë në deklarata të ndryshme në media ka thënë se ai ka nje lidhje të veçantë me të bijën.

Esia tashmë është rritur dhe këtë na e tregoi halla e saj Alida me anë të një postimi në Instagram.

Ajo shfaqet në video me vogëlushen bukuroshe, teksa kërcejnë në makinë.

Kujtojmë që Stine dhe ish bashkëshortja e tij i dhanë fund lidhjes së tyre një vit më parë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#happybirthday adrenalina e familjes tone Estia #loveyou ?? @estia_film @stine_records ????

A post shared by Alida Duka (@alida_duka) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco