VIDEO/ Dafina Zeqiri hap dollapin si rrallëherë dhe tregon artilerinë e këpucëve

VIDEO/ Dafina Zeqiri hap dollapin si rrallëherë dhe tregon artilerinë e këpucëve

11:40, 12/11/2019

Është një ndër këngëtaret që eksperimenton me paraqitjen e saj dhe pëlqehet gjithmonë nga fansat e saj me çdo ndryshim që ajo bën.

Përveç look-ut që ajo e ndryshon si një kameleon Dafian Zeqiri njihet dhe për stilin e saj të veçantë ‘gangsta’.

E së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastoryn e saj një video ku ka paraqitur artilerinë e këpucëve.

Sigurisht për t’ju përshtatur këtij stili që ka pjesa më e madhe ishin atlete dhe këpucë pa taka.

'Asnjëherë mjaftueshëm atlete. Por një femër ‘boss’ ka nevojë për çizme dhe taka”- shkruan Dafina në postim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco