Gent Zenelaj i dërgon mesazh live të bijës së tij 4 vjeç nga emisioni, ja çfarë i thotë

Gent Zenelaj i dërgon mesazh live të bijës së tij 4 vjeç nga emisioni, ja çfarë i thotë

10:01, 12/11/2019

Aktori i njohur Gent Zenelaj siç dhe e kemi parë çdo të hënë ai është në jurinë e spektaklit ‘Dance with me’.

Genti pas një performance mbrëmjen e djeshme u shpreh se vajza e tij 4 vjeç Aria e akuzon gjthmonë që nuk i flet nga ekrani dhe kthehet vonë në shtëpi.

Image

Genti premtoi asaj nga ekrani se kur të kthehej në shtëpi do i lexoj një përrallë dhe i tregoi se është akoma në punë.

"Alketa meqë ishim tek fëmijët të lutem mund ta shfrytëzoj 3 minuta produksionin tënd që të bëj një përshëndetje të vogël sepse ajo më akuzon gjithmonë se nuk i flas nga ekrani dhe më gjithmonë më shan se vjen vonë dhe nuk e di ku ishe. Është Aria, vajza ime katër vjeç. Aria, zemra babit të dua shumë! Babi është në punë dhe do vijë për pak të të lexojë një përrallë", tha Genti.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco