‘Cila është pjesa jote e preferuar në trupin e Besit?’, Xhensila e thotë troç

‘Cila është pjesa jote e preferuar në trupin e Besit?’, Xhensila e thotë troç

17:50, 10/11/2019
A+ Aa A-

Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Klanifornia”, ku Marina i bëri një pyetësor me pyetje nga më të ndryshmet e shumë pikante. Një ndër to ishte: “Cila është pjesa jote e preferuar në trupin e Besit?”.

Image

Xhensila qeshi dhe u përgjigj: “Kraharori, gjithmonë gjej mbështetje unë dhe Ajka”.

Image

Kjo përgjigje e habiti edhe Marinën e cila priste që Xhensila të mos e tregonte, por jo, në fakt këngëtarja bëri të kundërtën.

E pyetur se cila është gjëja më e çmendur që ka bërë, Xhensila u shpreh: “Që jam martuar me Bes Kallakun”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco