FOTO/ Ermali dedikim special për Amin. Ja çfarë shkruan

FOTO/ Ermali dedikim special për Amin. Ja çfarë shkruan

19:00, 09/11/2019

Në këtë të shtunë, fundjavë, ditë me shiu, Ermal Mamaqi i ka dhënë diell kësaj dite të zymtë. Ai ka publikuar një foto së bashku me bashkëshorten e tij, bukuroshen Ami bashkangjitur së cilës i ka bërë një super dedikim.

"Një burrë me ëndrra ka nevojë për një grua që i beson", shkruan Ermali.

Postimi i plotë i Ermal Mamaqit

Image

Dyshja e ka vërtetuar më së shumti këtë! Përveç se ato një çift në jetën reale, janë edhe partnerë në biznes dhe ia kanë dalë më së miri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco