E lumtur me jetën e saj, Belen rikthehet përkrah dashurisë së vjetër

E lumtur me jetën e saj, Belen rikthehet përkrah dashurisë së vjetër

16:07, 09/11/2019

Belen Rodriguez  njihet si një nga femrat më seksi, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm.

Së fundmi Belen ka postuar në Instagram një foto ku shkuan përkrah saj se është e lumtur dhe se gjërat i shkojnë mirë.

 “Jam këtu, e lumtur, sepse gjërat shkojnë ashtu siç duhet…”, – shkroi bukuroshja.

U bë fillimisht e njohur në mediet rozë për lidhjen e gjatë (2004-2008) që pati me Marco Borrielon, ndërsa i është rikthyer së fundmi dashurisë për Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë (Santiago).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco