FOTO/ Në fund të shtazënisë moderatorja shqiptare zbulon për herë të parë gjininë e fëmisë

FOTO/ Në fund të shtazënisë moderatorja shqiptare zbulon për herë të parë gjininë e fëmisë

15:11, 09/11/2019

Një vit pas martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha është në pritje të fëmijës së parë.

Ajo tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të largohet nga emisioni i saj sportiv, “Gol pas goli”.

 Moderatorja është pëpjekur që periudhën e  shtatzënisë ta mbajë larg nga syri i publikut.

Por ditën e sotme ajo ka zbuluar për herë të parë për të gjithë ndjekësit e saj gjininë e fëmisë që po pret.

Ajo ka publikuar një fustan ngjyrë rozë duke zbuluar kështu se ajo po pret një vajzë që të vijë në jetë. 

Image

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco