FOTO/ Julian Draxler i 'fiksuar' pas bruneve, lë një bukuroshe për një tjetër bukuroshe

FOTO/ Julian Draxler i 'fiksuar' pas bruneve, lë një bukuroshe për një tjetër bukuroshe

12:08, 09/11/2019

 Fantazisti gjerman i Paris Saint Germain, Julian Draxler ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Stiffel, me të cilën ishte në një lidhje prej disa vitesh.

Draxler së fundi ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing, me të cilën ka festuar edhe Halloween-in, ndërsa bashkë janë parë shpesh nëpër restorantet luksoze të Parisit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco