FOTO/ Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë

FOTO/ Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë

11:45, 09/11/2019

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj  sot është një ditë zie.

Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami.

Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram.

’ Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë’ ka shkruar krah fotos së babait Big Mama.

Ngushëllime familjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco