Baba për herë të tretë Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës që po pret

Baba për herë të tretë Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës që po pret

11:27, 09/11/2019

Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij  tek  ‘Kënga Magjike’  të dielën e kaluar dha dhe lajmin e bukur.

Kënga titullohej ‘Pema e jetës’  ndërkohë që Arditi e ngacmoi në lidhje me titullin e këngës.

Image

Dhe nisur nga ngacmimi i Arditit, Kastro tregoi që do të bëhet baba për herë të tretë.

Dhe mbrëmë tek emisioni i tij ‘Late night show’ këngëtari zbuloi dhe gjininë e femisë që po pret. 

Teksa kishte thirrur për intervistë gazetaren Gent Hodo dhe po flisnin rreth dashurisë gazetarja e uroi atë që do të bëhet baba për herë të tretë.

‘ Falemiderit. Po dhe sot e zbulova gjininë.Mora vesh që është çun. Pushk e fortë’ është shprehur Kastor Zizo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco