VIDEO/ Flori Mumajesi zbulon se kujt ja ka dedikuar këngën e re ‘Thjesht t’du’

VIDEO/ Flori Mumajesi zbulon se kujt ja ka dedikuar këngën e re ‘Thjesht t’du’

11:14, 09/11/2019

Dje kantautori u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë.

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

"Thjesht të du" është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

 Por kujt ja ka kushtuar këngën Flori Mumajesi?

 Ai ka vendosur të thyejë heshtjen dhe ka zbuluar se kënga është një dedikim për mikun e tij Petrit Kllokoqi, i cili i ka dhënë fund beqarisë.

Mumajesi ka performuar në dasmën e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco