FOTO/ Leku letër/ Lori Hoxha nuk zhgënjen as me çmimin e shallit

FOTO/ Leku letër/ Lori Hoxha nuk zhgënjen as me çmimin e shallit

09:24, 09/11/2019

Nëse bëni një kërkim të Lori Hoxhës në google, do të shihni që lajmet më të shumta për të janë rreth stilit të veshjes.

Dhe në fakt edhe kësaj here tek kjo temë do metemi.

Së fundmi Lori ka postuar një foto ku shfaqet brenda një ashensori.

Ajo është e veshur me rroba dimri dhe vëmëndjen esaj e ka marrë shalli. S

halli është i markës së famshme "Christian Dior" dhe kushton rreth 1750 dollarë.

Ky aksesori luksoz rreth qafës ka plotësuar më së miri veshjen e Lorit.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco