FOTO/ Emina Çunmulaj e veshur me bikini dhe pa makiazh, thumbon vajzat e showbizit

FOTO/ Emina Çunmulaj e veshur me bikini dhe pa makiazh, thumbon vajzat e showbizit

08:56, 09/11/2019

Emina Çunmulaj është një nga modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila vite më parë u largua drejt SHBA-së.

Ajo tashmë është e martuar me një nga biznesmenët më të pasur, Sam Nazarian dhe gjithashtu janë prindër të dy vajzave.

Image

Emina ndan shpesh me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Dhe ditën e djeshme modelja ka publikuar një foto të sajën ku shfaqet me bikini dhe pa makiazh duke lënë të gjithë ndjekësit e sja pa fjalë me linjat perfekte të saja.

“100% origjinale”, shkruan modelja krah fotos .

Emina ka marrë shumë komente pozitive dhe shumë nga fansat e kanë komplimentuar për faktin që shfaqet gjithnjë reale e nuk është tunduar nga operacionet plastike.

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ?????

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Loran shehu09/11/2019 11:49

Ik mi turi kal skandaloze fshatare

Shto koment

Denonco